O nás 

 

Myslíme si, že tyto stránky ocení zejména ti sázkaři kteří, mají momentálně špatné období a chtějí se jak se říká "chytit", nebo ti kteří nemají dostatek možností a času zjišťovat informace a rozmýšlet se dlouho nad tipem, který se chystají vsadit.

Proto jsme zde my abychom vybrali ty správné a ziskové tipy za Vás. Chceme Vám nabídnout tipy za rozumnou cenu, které budou z dlouhodobého hlediska ziskové.

Našim hlavním cílem je vyhledávání sázkových tipů s co největší pravděpodobností výhry a tudíž finančního zisku.Tyto tipy jsou vybírány s velkou rozvahou a pečlivostí, tak aby bylo dosaženo co největších zisků.

V dlouhodobém horizontu chceme poskytovat co nejkvalitnější tipy, držet si vysokou úspěšnost a co největší zisk.

 

Chtěli bychom upozornit, že naše činnost je pouze poradenská a za případné ztráty nevycházejícími tipy, které Vám zašleme, neručíme. Ve sportu jako i v životě dochází často k řadě překvapení, nepředvídatelným a člověku neovlivnitelným situacím. Je na každém jak se rozhodne s tipy naložit, jak hodně bude do tipů investovat a jaký bude jeho potenciální zisk nebo ztráta.

O našich tipech a jejich historii budeme informovat pravdivě.

Děkujeme za pochopení, Vaší přízeň a důvěru. Vynasnažíme se Vaší důvěru v naše tiperské schopnosti nezklamat a tipy vybírat tak ať jsou všichni spokojeni.

 

Všem přejeme hodně štěstí a co největší zisky.

Tým Sázej na sport.

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Neneseme žádnou odpovědnost za neúspěšné tipy a případnou finanční ztrátu.

Publikování nebo další šíření obsahu stránek je zakázáno.

sazejnasport.webnode.cz/

sazejnasport@centrum.cz